Bir Ada Beyfendisi

Merhabalar
Gökçeada'da ki yaşama en büyük şahit eşsiz doğası ve  farklı kültürlerin anılarını taşıyan taş mimari yapısıdır.Eski bir rum köyünde konumlanan ve adanın dokusuna ve ruhuna uygun yapısıyla Beyada'nın konuklarını ağırlayan 7 centilmen beyfendisi ahh özür dileriz 7 adet odası bulunmaktadır.Huzur dolu bir manzarası ve bahçesinin yanında tamamen adada yetişen ürünlerden hazırlanmış olan ada kahvaltısıyla Beyada kitap kurtlarının ,kahve koliklerin ve sessizliğe ihtiyaç duyanların ikinci evidir.Türkiye'nin tek su altı milli parkına,plaja ve restoranlara yürüme 5 dakika, şehir merkezine araçla 5 dakika ve surf okullarına araçla 15 dakika uzaklıktadır.Odalarımızı kıymetli 6 bey isimlendirmektedir.Mustafa Bey,Rıfat Bey,Kemal Bey,Nazım Bey,Celal bey,Cemal Bey ve Rauf bey. Bütün odalarımız iki kişilik olmakla beraber bütün odalarımız keyifli bir manzara ile buluşmaktadır.Öğrenmek istediğiniz diğer bütün detaylar için lütfen bizimle contact bölümünde yer alan iletişim bilgilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Her daim sevgi ve saygılarımızla...

BEYADA

Greetings from Gökçeada,
The greatest witness to life in Gökçeada is its unique nature and stone architecture that carries memories of different cultures.Beyada is located in the ancient Greek village with 7 gentlemen upps sorry 7 rooms who are welcomed by Beyada's guests .
It is the second home of book worms, coffee addicts and everyone who need silence and tranquility, with its picturesque view and a garden full of peaceful includes its  breakfast,it's specific to the island, prepared from products grown entirely in the island. Turkey's only underwater national park ,diving centre   and  the beach  and also  restaurants to walk 5 minutes away by walking from Beyada.City centre is 5 min. away and other surf schools are  15 min. away by car .Our rooms are named 6 precious gentlemen. Mr.Mustafa,Mr.Rıfat,Mr.Kemal,Mr.Nazım,Mr.Celal,
Mr.Cemal.All and Mr Rauf. our rooms are double room and all of them meets  a pleasant landscape.
For all other details you would like to learn, please contact us with our contact information in contact section ...


with our love and respect ...

BEYADA

daha fazlası için lütfen galeri bölümünü ziyaret edin....

Please,visit gallery section for more photos of Beyada...